Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5898511
  • W tym roku: 270224
  • W tym miesiącu: 1837
  • Dziś: 298
  • Online: 53

Pałacyk Zielińskiego zaprasza

Dziś o godz. 18.00 DśT zaprasza na promocję książki Jolanty Krysowatej "Skrzydło Anioła" o tajnym ośrodku dla koreańskich sierot. Wstęp wolny. Tajemnica, duchy, sprawy tajne w latach 50., sensacyjne dziś, zakazane miłości, zerwane więzi, totalitaryzm. Wielowątkowa powieść dokumentalna o miłości w czasach niemożliwych.

W czwartek, 12 grudnia, o godz. 18.00 Klub Podróżnika poleca spotkanie z Pawłem Grzesikiem "Lwów - znany, nieznany". Wstęp wolny. Paweł Grzesik jest historykiem, przewodnikiem świętokrzyskim i warszawskim. Lwów odkrywa od połowy lat 90. ubiegłego wieku. Historię łączy z pasją podróżowania, uczenia się, poznawania świata i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

W sobotę, 14 grudnia, o godz. 17.00 odbędzie się I półfinał IV Pałacykowego Przeglądu Zespołów SHEMAT. Wstęp wolny. Wystąpią LEFFLER (Kielce), B'BOOM (Kielce), OPIUM (Kielce), AWERSJA (Kielce). Jury wybierze zwycięzcę, który zostanie zakwalifikowany do finału SHEMATU. Publiczność wybiera swojego faworyta, który zostanie zakwalifikowany do Rundy Drugiej Szansy. Przyjdźcie zagłosować na swoich ulubieńców.

W niedzielę, 15 grudnia, o godz. 17.00 placówka zaprasza na koncert kreślony piórem "A może by tak... Tuwim?". Wstęp 10 zł. Wystąpi Piotr Goljat - wokalista, pianista i kompozytor, absolwent Państwowego Liceum Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

 

....
Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach