Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5888130
  • W tym roku: 259843
  • W tym miesiącu: 46680
  • Dziś: 1240
  • Online: 62

Bilety na Enea Cup 2014 - Finał Pucharu Polski

 

Od 3 lutego można kupić bilety na finałowy turniej Pucharu Polski kobiet w piłce siatkowej "Enea cup 2014", który w dniach 8-9 marca rozgrywany będzie w Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO przy ulicy świętokrzyskiej.

 

Wejściówki za pośrednictwem internetowego systemu Ticketpro można kupić już od 27 stycznia. Od 3 lutego będzie je można nabyć również w obiektach ostrowieckiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Po 50 biletów w sektorach A, I, L i V zarezerwowane jest dla klubów kibica zespołów, które zakwalifikują się do turnieju finałowego i będą rozprowadzane przez kluby. Pozostałe wejściówki na "dużej" trybunie (sektory od A do I) można nabyć wyłącznie na portalu internetowym www.ticketpro.pl. Od 3 lutego rusza bezpośrednia sprzedaż w Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO (ul. świętokrzyska 11 - sekretariat MOSiR - od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15) na miejsca w sektorach M, N i P oraz na Pływalni Rawszczyzna (ul. Żeromskiego 32 - portal kasowy - 7 dni w tygodniu, w godz. 6-22) na miejsca w sektorach K, T i S.

Ceny biletów zostały skalkulowane w cenie 20 zł na sektory "wyższe" i 30 zł na sektory usytuowane bliżej boiska. Bilet kupiony na pierwszy dzień imprezy (8 marca) będzie upoważniał do obejrzenia obu spotkań półfinałowych (będzie można wejść i wrócić w dowolnym momencie). Na niedzielny finał wejściówki sprzedawane są oddzielnie.

Mecze półfinałowe (8 marca - sobota) rozpoczynać się będą o godzinie 14:30 i 18:00. Mecz finałowy (9 marca - niedziela) rozpocznie się o godzinie 14:30.

 

....
Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach