Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5394330
  • W tym roku: 453819
  • W tym miesiącu: 48055
  • Dziś: 1013
  • Online: 95

Pierwszy koncert z cyklu Muzyka w Sandomierzu

Zapraszamy na pierwszy koncert z cyklu "Muzyka w Sandomierzu"

Podczas koncertu inaugurującego "XXIV Festiwal Muzyka w Sandomierzu", który odbędzie się w niedzielę 17 sierpnia br., o godz. 20.00 na dziedzińcu zamkowym w Sandomierzu

 

zaprezentowane zostaną Przeboje Musicalu i Operetki. Na festiwalowej scenie wystąpią sławy muzyki klasycznej: Grzegorz Mierzwiński - dyrygent, Agata Sava - mezzosopran (gościnnie), Vincent Schirrmacher - solista opery wiedeńskiej, Johann Kruk - skrzypce oraz Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO.

Festiwal Muzyka w Sandomierzu zorganizowany tradycyjnie przez Urząd Miejski w Sandomierzu i Sandomierskie Centrum Kultury już po raz dwudziesty czwarty będzie rozbrzmiewał w najpiękniejszych miejscach na mapie miasta, by w aurze sierpniowych, letnich wieczorów zgromadzić publiczność na największej uczcie muzycznej w Sandomierzu. Podczas tegorocznej edycji artyści zaprezentują przeboje musicalu i operetki, muzykę renesansu, koncert muzyki klezmerskiej czy koncert muzyki bułgarskiej. XXIV Festiwal Muzyka w Sandomierzu potrwa do 30 sierpnia br.

 

....
Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach