Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5651996
  • W tym roku: 23709
  • W tym miesiącu: 23709
  • Dziś: 949
  • Online: 35

13 już Festiwal Kultury Dziecięcej, Pacanów

W dniach 5 -7 czerwca zapraszamy do Pacanowa na 13 już Festiwal Kultury Dziecięcej, Pacanów - Czechy 2015. Tradycyjnie w imieniu Koziołka Matołka zapraszamy wszystkich do udziału w ,,Bajkowym Korowodzie", który przemaszeruje uroczyście 7 czerwca 2015 9niedziela) przez Kozi Gród - Pacanów.

 

Jednocześnie ogłaszamy konkurs na najefektowniejszą grupę uczestniczącą w korowodzie. Stawiamy na barwność i oryginalność prezentacji, a także umiejętność zabawienia publiczności.
Trzy najlepsze grupy otrzymają pamiątkowe podkowy. Nagrodą główną w konkursie za zajęcie pierwszego miejsca będzie PlayStation oraz zestaw gier wykonanych z drewna.

Wszystkie osoby uczestniczące w korowodzie otrzymają drobne upominki.

Karta zgłoszeniowa

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów.
2. Celem konkursu jest promocja twórczego i aktywnego spędzania czasu przez włączenie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w tworzenie Bajkowego Korowodu podczas
13. Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dziecięcej, Pacanów - Czechy 2015.
3. Tematem prezentacji przygotowanych przez uczestników jest bajka. Forma prezentacji dowolna.
4. Kryteria oceny korowodu: pomysłowość, oryginalność, efektowność oraz umiejętność zabawienia publiczności.
5. Oceny korowodu i wyboru zwycięskich grup dokona Koziołek Matołek wraz z konferansjerami prowadzącymi Festiwal.
6. Grupy zgłoszone do konkursu zaproszone zostaną na uroczysty przemarsz, który otworzy ostatni dzień Festiwalu Kultury Dziecięcej - 7 czerwca 2015 w Pacanowie o godz. 12.00.
7. Wypełnione zgłoszenia należy wysłać pocztą na adres organizatora. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 maja 2015.
8. W konkursie udział mogą wziąć grupy złożone minimalnie z 5 osób. Nie ma ograniczeń wiekowych. Każda z grup powinna przyjąć nazwę, którą będzie się posługiwać podczas konkursu.
9. Każda grupa wyznacza swojego pełnoletniego opiekuna, który jest odpowiedzialny za kontakty z organizatorem oraz za bezpieczeństwo grupy w trakcie podróży i pobytu w Pacanowie.
10. Uczestnicy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem się do korowodu oraz koszty podróży na miejsce przemarszu korowodu (Pacanów).
11. Trzy najlepsze grupy otrzymają pamiątkowe podkowy. Nagrodą główną w konkursie za zajęcie pierwszego miejsca będzie PlayStation oraz zestaw gier wykonanych z drewna. Wszystkie osoby uczestniczące w korowodzie otrzymają drobne upominki.
12. Kontakt z koordynatorem: Katarzyna Pluta, e-mail: projekty@pacanow.eu tel. 041 376 50 88

 

....
Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach