Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 7173933
  • W tym roku: 58681
  • W tym miesiącu: 39195
  • Dziś: 250
  • Online: 12

VI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO 24-26 IX 2015

Międzynarodowe Targi Rowerowe to profesjonalna impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych dla tej branży w Europie środkowo-Wschodniej, czego wyrazem jest przyznane dla Targów wyróżnienie BCC za jakość usług - Europejski MEDAL.

 

Na targach, na blisko 200 stoiskach, można zapoznać się z ofertą 400 marek z kilkunastu krajów. Propozycje firm na kolejny sezon ogląda co roku m.in. 4 000 branżowych specjalistów.

KIELCE BIKE-EXPO to wystawa, która oprócz szerokiej oferty branżowej promuje również aktywną turystykę rowerową. Targom towarzyszą maratony rowerowe, eventy, szkolenia i konferencje na temat turystyki na dwóch kółkach.

Pierwsze dwa dni targów skierowane są dla osób z branży. Ostatni dzień - to dzień dla publiczności.

Targi odbywają się pod Honorowym Patronatem: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Europejskiej Unii Kolarskiej, Polskiego Związku Kolarskiego, Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Rowerów, Stowarzyszenia Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

....
Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach