Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5549223
  • W tym roku: 608712
  • W tym miesiącu: 23842
  • Dziś: 1975
  • Online: 26

Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART!

W sobotę rozpoczyna się druga edycja Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci Hurra! ART! W ramach tego wydarzenia 13 sierpnia o godzinie 17.00 na Placu Artystów (w przypadku deszczu - w siedzibie Kieleckiego Centrum Kultury) będzie można obejrzeć reinterpretację sztuki dedykowanej zarówno dzieciom jak i dorosłym pod tytułem: "Piotruś i Wilk".

 

W ramach festiwalu przez trzy ostatnie weekendy sierpnia zostaną zaprezentowane najlepsze spektakle z całej Polski dla najmłodszych. Towarzyszyć im będą warsztaty plastyczne, muzyczne, taneczne oraz koncerty i pokazy filmów prowadzone przez profesjonalistów. Dzieci poznają barwne opowieści o Lence, Słoniu Trąbibombi i tajemniczym Panu Satie. Pojawią się „Dziadki, dziatki", „Piotruś i Wilk", a także filmowy „Parasol", „Bąbelek" czy „Ostronosy". Uczestnicy warsztatów spędzą także wakacje z Mikołajkiem oraz udadzą się na „Podwórko wyobraźni" z „Bajkopodróżami", „Krainą Bajkostworów" i klockami MuBaBaO. Ponadto młodzi miłośnicy teatru będą mieli okazję poćwiczyć aktorskie czytanie, a na zajęciach dotyczących sztuki cyrkowej - żonglerskie akrobacje. Dowiedzą się również, jakie są „Mechanizmy uśmiechu" i jak tworzyć słowem.

Po każdym spektaklu widzowie będą mogli wziąć udział w „Loterii Hurra! ART-u!", którą poprowadzi Rozrzutny Apacz, i wygrać wejściówki na spektakle. Na wiele festiwalowych wydarzeń wstęp będzie bezpłatny.

Festiwal odbędzie się w dniach: (13-14, 20-21 i 27-28 sierpnia) w siedzibie teatru „Kubuś", Kieleckim Centrum Kultury oraz na Rynku. Bilety do nabycia w dniu spektakli.

Program Festiwalu na stronie: http://www.teatrkubus.pl/repertuar/2016-08

 

....
Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach